Interessant en leerzaam weekend.
Nu Ajax niet zo blij was met Makkelie komt er fikse kritiek op hem in de media.
Die wel zwegen toen wij toch echt meer te verduren hadden van hem in de Kuip.
Dus een Ajax supporter met microfoon mag kritiek spuien, een PSV supporter zonder is als hij hetzelfde doet een calimero?
Om John Cleese te citeren; "how typical, how very, very typical".
Tot zover de veelzeggende invloed van de randstad media op de arbitrage.
En dan nog de spelregel "uitleg" van de heer Makkelie zelf.
Breaking news.
We kunnen stoppen met de VAR en zelfs met Artificial Intelligence.
Want Danny is in alle hectiek in staat om onderscheid te maken tussen een "onvoorzichtige" en een "onbesuisde" overtreding.
Dit is van hetzelfde soort onzin als toen zijn bazen in Zeist vonden dat je als Ajacied best op het been van een PSVer mocht stampen zonder rood te krijgen, als je het maar met geringe "intensiteit" deed.
Leuk, zo'n voorbeeld voor de jeugd.
Misschien kan Danny ook even uitleggen volgens welke spelregel hij Onana geen rood en Luuk de Jong wel geel gaf toen de Ajax doelman onze spits neersloeg?
Of, mocht dit te lang geleden zijn voor zijn geheugen, volgens welke regel hij Luuk onlangs in de Kuip geel gaf toen die een klap in zijn nek kreeg?
Goed dat Perez en Hans Kraay jr daar niet naar vroegen toen.
Lastig dat ze gisteren wel wat te mekkeren hadden.
Wordt het geen tijd voor wat meer uitleg en transparantie vanuit de KNVB?
