Als je kennis en kunde uit kan wisselen levert dat ook een hoop op. Daarnaast kan het bij toekomstige transfers handig zijn. Denk aan een brazilaan kopen en bij cruzeiro stallen. Of bij cruzeiro een voorkeurspositie genieten. Zoals nu al bij Chivas in mexico het geval is. Daarnaast levert dit wel een hoop naamsbekendheid op in Brazilië. Cruzeiro is echt een grote naam in het Braziliaanse voetbal. O Globo(grootste sport krant van het land). Had er een stukje over geschrevenHet klinkt allemaal leuk die samenwerkingsverbanden, maar op mij komt het vooral over als vrijblijvend gedoe voor de bühne. Liever echte scouts.
Wat zien we nu dan van dat Chivas?Als je kennis en kunde uit kan wisselen levert dat ook een hoop op. Daarnaast kan het bij toekomstige transfers handig zijn. Denk aan een brazilaan kopen en bij cruzeiro stallen. Of bij cruzeiro een voorkeurspositie genieten. Zoals nu al bij Chivas in mexico het geval is. Daarnaast levert dit wel een hoop naamsbekendheid op in Brazilië. Cruzeiro is echt een grote naam in het Braziliaanse voetbal. O Globo(grootste sport krant van het land). Had er een stukje over geschreven
Is niet extreem substantieel, maar zag laatst een post op de PSV reddit dat een Mexicaanse Chivas fan door de samenwerking ook PSV fan was geworden en een shirt had gekocht. Kwam op de reddit naar de geschiedenis van PSV vragen om wat over ons te leren. Zo zullen er nog wel meer zijn in Mexico die door de samenwerking fan van ons worden. Dat klinkt misschien onbelangrijk, maar naamsbekendheid is ook een reden voor spelers uit het buitenland om naar een club te komen.Wat zien we nu dan van dat Chivas?
Klinkt erg marginaal.....Is niet extreem substantieel, maar zag laatst een post op de PSV reddit dat een Mexicaanse Chivas fan door de samenwerking ook PSV fan was geworden en een shirt had gekocht. Kwam op de reddit naar de geschiedenis van PSV vragen om wat over ons te leren. Zo zullen er nog wel meer zijn in Mexico die door de samenwerking fan van ons worden. Dat klinkt misschien onbelangrijk, maar naamsbekendheid is ook een reden voor spelers uit het buitenland om naar een club te komen.
Ik dacht dat er bij psv vrouwen 2 speelsters al van chivas waren gekomen. Daarnaast verwacht de voorzitter van chivas wel op termijn enkele transfers van chivas naar psv (voor wat dit waard is)Wat zien we nu dan van dat Chivas?
Nee, ik moet dan altijd toevallig net werken.
Is er uberhaupt ooit een forummer naar zo'n dag geweest?
Is er uberhaupt ooit een forummer naar zo'n dag geweest?
Ja, jaren geleden met mn neef samen. Toen heel leuk, maar had toen wel een betere leeftijd ervoor.
Is er uberhaupt ooit een forummer naar zo'n dag geweest?
Ik was er in 2008, met Huub Stevens die in een tank aan kwam rijden.
Is er uberhaupt ooit een forummer naar zo'n dag geweest?
Heette die Alex toevallig?Ik was er in 2008, met Huub Stevens die in een tank aan kwam rijden.
Toen wist ik genoeg voor de jaren daarna.
Ik was er in 2008, met Huub Stevens die in een tank aan kwam rijden.
Toen wist ik genoeg voor de jaren daarna.
Is er uberhaupt ooit een forummer naar zo'n dag geweest?
Bende gij dan jarig, of zo?Ik heb op 16 juli meestal andere plannen.
Ik heb in een vroeg stadium met de trainer gesproken en hij heeft me veel verteld over het project dat de club gestart is.
Het zijn leuke visjes maar ook geen tropische. Ben benieuwd waar Ajax over een pasr weken mee komt.Met de woorden van Ruud ook in het achterhoofd heb ik echt het idee dat er een nieuwe weg ingeslagen wordt. En dat werpt al direct zijn vruchten af, heb echt zelden zo'n drukke transferperiode gezien ver voordat het seizoen begon. Ben heel benieuwd wat ons nog meer te wachten staat.
SjongeGelieve het voetbal zo snel mogelijk terug te brengen. Ik ben al moe van het omgaan met het echte leven.