J.B.
Grootste PSV-kenner 2022
Zonder dat ie bij een club zit bedoel ik..Volgens mij is hij daar al een tijdje mee bezig.
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Let op: This feature currently requires accessing the site using the built-in Safari browser.
Zonder dat ie bij een club zit bedoel ik..Volgens mij is hij daar al een tijdje mee bezig.
Laatste wedstrijd speelde die in april voor PSV als ik op VP mag afgaan.Volgens mij is hij daar al een tijdje mee bezig.
In ieder geval niet deze maand gezien de boom erachter.Zag deze al op twitter, maar ik ben er niet over uit of het nou echt is.
Ik geloof nooit dat Utrecht hem met zo'n pens zou contracteren.
Tja, de bank ziet blijkbaar geen risico in zo'n hoge hypotheek. Ik denk niet dat hij die 1 miljoen zo op tafel kon leggen? Of hij moet maar weinig geld uitgegeven hebben de afgelopen jaren.Aangezien zo'n foto nep kan zijn of oud, ga ik er maar geen conclusies aan vasthangen.
Wat ik wel bizar vindt, en dat staat eigenlijk los van hem. Is dat tegenwoordig een voetballer van 19 die eigenlijk amper op hoog niveau heeft gespeeld al een villa van 1 miljoen (nu te koop voor 1.3 miljoen) kan kopen. En ik maar blij zijn als ik ooit een fatsoenlijk huis voor 3 ton kan vinden. Verrotte wereld
"Mo! Mo! Broodje!! Mo! Broodje!! Broodje, Mo! Broodje! Broodje ja! Ja, broodje!"
Of een foto van een jaar geleden.Ik twijfel ook, ik hoop dat het photoshop is..
In ieder geval niet deze maand gezien de boom erachter.
De bank geeft zo’n iemand met pakweg 5 ton salaris per jaar, makkelijk 1 miljoen lening. Als je slim bent dan leg je geen miljoenen cash op tafel. Dat wordt namelijk, als je er zelf niet in woont, gezien als vermogen waar je in NL belasting over moet betalen (1,2%). Rijke mensen zorgen er altijd voor dat hun saldo negatief is op de bank. Daartegenover staan dan vele huizen en vastgoed die verhuurd worden en wanneer nodig verkocht worden, tegenwoordig met veel winst. Ihattaren heeft nu zomaar in 2 jaar tijd 3 ton winst die hij vervolgens gaat investeren in ander vastgoed of beleggingen etc.Ik geloof nooit dat Utrecht hem met zo'n pens zou contracteren.
Tja, de bank ziet blijkbaar geen risico in zo'n hoge hypotheek. Ik denk niet dat hij die 1 miljoen zo op tafel kon leggen? Of hij moet maar weinig geld uitgegeven hebben de afgelopen jaren.
Mijn punt. Maar dan uitgebreiderDe bank geeft zo’n iemand met pakweg 5 ton salaris per jaar, makkelijk 1 miljoen lening. Als je slim bent dan leg je geen miljoenen cash op tafel. Dat wordt namelijk, als je er zelf niet in woont, gezien als vermogen waar je in NL belasting over moet betalen (1,2%). Rijke mensen zorgen er altijd voor dat hun saldo negatief is op de bank. Daartegenover staan dan vele huizen en vastgoed die verhuurd worden en wanneer nodig verkocht worden, tegenwoordig met veel winst. Ihattaren heeft nu zomaar in 2 jaar tijd 3 ton winst die hij vervolgens gaat investeren in ander vastgoed of beleggingen etc.
Ihattaren heeft deze woning een half jaar geleden pas aangekocht voor 1 mil, en tevens gerenoveerd voor een x bedrag. ( dit heb ik gelezen, don't shoot the messengerDe bank geeft zo’n iemand met pakweg 5 ton salaris per jaar, makkelijk 1 miljoen lening. Als je slim bent dan leg je geen miljoenen cash op tafel. Dat wordt namelijk, als je er zelf niet in woont, gezien als vermogen waar je in NL belasting over moet betalen (1,2%). Rijke mensen zorgen er altijd voor dat hun saldo negatief is op de bank. Daartegenover staan dan vele huizen en vastgoed die verhuurd worden en wanneer nodig verkocht worden, tegenwoordig met veel winst. Ihattaren heeft nu zomaar in 2 jaar tijd 3 ton winst die hij vervolgens gaat investeren in ander vastgoed of beleggingen etc.
Edit: over die huizen betaal je dan weliswaar vermogensbelasting, maar ze brengen vele malen meer op dan je geld op de bank zetten en ook nog eens vermogensbelasting daar op betalen.
1 week oud of 6 maanden maakt niet zoveel uit. Als je als ‘dik’ betaalde prof ergens in dat stadium bent beland dan is het sowieso niet goed volgens mijJe was me net voor, is 12/01 geplaatst maar kan ook in 2009 gemaakt zijn. We weten dat hij het niet van zijn intelligentie moet hebben maar met slippers in januari + boom, is dit minimaal 6 maanden oud
![]()
Ik zie het vinger wijzen naar PSV niet? Alleen naar Schmidt enigszins? Weinig introspectie dat wel. Maar al met al weten we ook niet precies wat de waarheid is.![]()
Openhartige Ihattaren doet zijn verhaal: 'Volledig aan mijn lot overgelaten'
Openhartige Ihattaren doet zijn verhaal: 'Volledig aan mijn lot overgelaten'm.voetbalzone.nl
Ik kan mij op zich wel voorstellen dat hij daar bij Sampdoria een beetje als een 'moetje' binnen kwam waar niemand echt op zat te wachten en dat die situatie ruk was. Echter, vervolgens vervalt hij wel weer heel erg in het vingertje wijzen naar PSV. Tja.
Ik stel mijn cijfers bij op 65% kans dat die faalt en 45% kans dat hij bruikbaar word.
Maher was toch nooit lastig? Prima profEn toch is er ook een kans van slagen, Maher en dat andere gozertje wat ook als lastig te boek stond doen het goed in Utrecht. Door de aanpak van hun of omdat ze dan minder in de spotlight staan steeds. Ik stel mijn cijfers bij op 65% kans dat die faalt en 45% kans dat hij bruikbaar word.
1 kort incidentje als ik het mij goed herinner.Maher was toch nooit lastig? Prima prof
![]()
Openhartige Ihattaren doet zijn verhaal: 'Volledig aan mijn lot overgelaten'
Openhartige Ihattaren doet zijn verhaal: 'Volledig aan mijn lot overgelaten'm.voetbalzone.nl
Ik kan mij op zich wel voorstellen dat hij daar bij Sampdoria een beetje als een 'moetje' binnen kwam waar niemand echt op zat te wachten en dat die situatie ruk was. Echter, vervolgens vervalt hij wel weer heel erg in het vingertje wijzen naar PSV. Tja.