Kan me niet aan de indruk onttrekken dat hij voor zijn blessure ook niet wilde bijtekenen (er was toen ook al best wel wat interesse). Na zijn blessure duurde het ook al een behoorlijke tijd alvorens hij bijtekende.Ehmmmm, ik steel even een citaat van Kruspe
Ja, daar zit ook wat in.Volgens mij mag Sambo altijd nog wel zelf bepalen of ie terug gaat naar PSV of niet. Daarnaast moet er ook een persoonlijk akkoord zijn tussen speler en club en ik verwacht niet dat Sparta een PSV salaris kan/wil betalen voor deze jongen.
De details zullen we vanzelf wel horen.
Ook slecht voorbeeld doet volgen, wil je zeggen?Ik vind het niet zo gek hoor, die optie tot koop. PSV heeft bij Ajax gezien dat als je succesvol wil zijn, je geld moet verbrassen. Wat is er dan makkelijker dan een jeugdspeler voor een fooi verkopen om vervolgens 10 miljoen te betalen zodat hij terug kan komen?
Dat werd ook gezegd over Doan, was uiteindelijk alleen te duur anders was hij vertrokken. Ik betwijfel of Sparta niet al dat gesprek is aangegaan met Sambo, anders is die optie bijna nutteloos. Als Sparta blij is met Sambo en de optie wilt lichten, betekent dat dat Sparta een goede omgeving is voor Sambo om zich te ontwikkelen, betekent dat dat hij een goede indruk heeft gemaakt en dat hij genoeg minuten heeft gemaakt. Dus heeft hij meer zekerheid dan bij PSV.Volgens mij mag Sambo altijd nog wel zelf bepalen of ie terug gaat naar PSV of niet. Daarnaast moet er ook een persoonlijk akkoord zijn tussen speler en club en ik verwacht niet dat Sparta een PSV salaris kan/wil betalen voor deze jongen.
De details zullen we vanzelf wel horen.
En dan koopt Ajax hem, let maar op.Echt enorm dom weer dit. Zie hem straks shinen en dat Sparta hem voor een miljoen koopt en direct voor 5 doorverkoopt (bijv)
Tja, we willen Ajax niet evenaren, maar er overheen...Ik vind het niet zo gek hoor, die optie tot koop. PSV heeft bij Ajax gezien dat als je succesvol wil zijn, je geld moet verbrassen. Wat is er dan makkelijker dan een jeugdspeler voor een fooi verkopen om vervolgens 10 miljoen te betalen zodat hij terug kan komen?
Ja, daarom vangen jullie eerst nog wat geld in plaats van hem transfervrij te laten vertrekken.Tja, we willen Ajax niet evenaren, maar er overheen...