Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Let op: This feature may not be available in some browsers.
Ze zijn niet te zuinig geweest met de Botox zo the zien..Altijd gezellig
![]()
ADO-supporters halen op trainingscomplex verhaal bij Dirk Kuyt na slechte start: ‘Moet niet te vaak gebeuren’
Een groep ADO Den Haag-supporters heeft zondagmiddag na de training van de selectie een gesprek gehad met ADO-trainer Dirk Kuyt, naar aanleiding van de slechte seizoensstart van de club. ADO werd eerder op de dag al door de politie getipt dat er een actie van de supporters aan zou komen.www.ad.nl
Leek eerst dat Dirk onder de indruk was, stond helemaal strak. Bleek uiteindelijk gewoon botox te zijn.
Dat is echt een voetbalverlaafde.Die Dickie, hij was zijn vrouw alweer beu

Hij is een echte kuitenbijter.Haha, de nieuwe coach van ADO wordt Dick Advocaat.
Die man gaat ook nooit met pensioen.![]()

Dat heeft ADO van ons afgekeken vorig jaarADO laat even zien hoe je een grandioze voorsprong in een paar wedstrijden verspeelt.
Kijkt PSV mee hoe dat moet??
ADO doet een Ajaxje.ADO laat even zien hoe je een grandioze voorsprong in een paar wedstrijden verspeelt.
Kijkt PSV mee hoe dat moet??

Ja, het is bizar. De eerste helft gisteren trouwens ook. ADO kreeg kans op kans, maar bij rust stond het 0-2.ADO laat even zien hoe je een grandioze voorsprong in een paar wedstrijden verspeelt.
Kijkt PSV mee hoe dat moet??
Return of the giantADO Den Haag is gepromoveerd naar de Eredivisie.

ADO Den Haag is gepromoveerd naar de Eredivisie.
Ok, deze emoji is wat overdreven, zo blij ben ik nou ook weer niet, maar toch leuk dat mijn geboortestad weer een eredivisie-club heeft vanaf volgend seizoen.Als in-de-buurtwoner vind ik het ook wel mooi. Junior heeft gisteren een mooi feestje gevierd bij zijn tweede club.Ok, deze emoji is wat overdreven, zo blij ben ik nou ook weer niet, maar toch leuk dat mijn geboortestad weer een eredivisie-club heeft vanaf volgend seizoen.
Het artikel doet voorkomen, alsof de ME zomaar ingreep. "De feestvierende supporters verplaatsten zich naar de binnenstad". Is dat verboden dan?![]()
ME grijpt in bij kampioensfeest ADO Den Haag
Toen de feestvierende mensenmassa zich wilde verplaatsen naar het centrum, voerde de ME charges uit, meldt Omroep West.nos.nl
Mij benieuwen of er nu ook politici gaan tweeten over de 'achterlijke cultuur' of gaan roepen 'waar zijn de ouders'
Sowieso geeft dit wel weer aan hoe netjes ons kampioenschap en de viering daarvan is verlopen dit jaar.
In dit kader is de column van Sloerd Mossou vandaag in het ED ( dus ook AD?) uitermate actueel en de spijker op de kop.Het artikel doet voorkomen, alsof de ME zomaar ingreep. "De feestvierende supporters verplaatsten zich naar de binnenstad". Is dat verboden dan?

Het artikel doet voorkomen, alsof de ME zomaar ingreep. "De feestvierende supporters verplaatsten zich naar de binnenstad". Is dat verboden dan?