robpsv11
Grammatifaler
De eerste lotingen voor de Conference League zijn weer verricht en de mogelijke tegenstanders van AZ in de twee ronde zijn bekend. De loting voor de 2e ronde:
Gzira United (MLT) / Atlètic Club d'Escaldes (AND) vs Radnicki (SRB)
Gomel (BLR) vs Aris Thessaloniki (GRE)
Botev Plovdiv (BUL) vs APOEL (CYP)
Fehérvár (HUN) vs Gabala (AZE)
İstanbul Başakşehir (TUR) vs Maccabi Netanya (ISR)
Aris Limassol (CYP) vs Neftçi (AZE)
Velež (BIH) vs Alashkert (ARM) / Hamrun Spartans (MLT)
Saburtalo (GEO) / Partizani (ALB) vs FCSB (ROU)
CSKA-Sofia (BUL) vs Makedonija GP Skopje (MKD)
Hapoel Beer-Sheva (ISR) vs Dinamo Minsk (BLR) / Dečić (MNE)
PFC Zire (AZE) vs Maccabi Tel-Aviv (ISR)
Vllaznia (ALB) vs Universitatea Craiova (ROU)
Ararat-Armenia (ARM) vs Dinamo Tbilisi (GEO) / Paide Linnameeskond (EST)
Kairat Almaty (KAZ) vs Kisvarda (HUN)
BATE Borisov (BLR) vs Konyaspor (TUR)
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe (ROU) vs NK Olimpija Ljubljana (SVN) / Differdange (LUX)
Kyzylzhar Petropavlovsk (KAZ) vs Osijek (CRO)
Liepāja (LVA) / Gjilani (KOS) vs Young Boys (SUI)
Rapid Wien (AUT) vs Lechia Gdańsk (POL) / Akademija Pandev (MKD)
Flora Tallinn (EST) / Seinäjoki (FIN) vs Lillestrøm (NOR)
Breidablik (ISL) / Santa Coloma (AND) vs FK Budućnost Podgorica (MNE) / Llapi (KOS)
Saint Patrick's Athletic (IRL) vs Sfintul Gheorghe (MDA) / Mura (SVN)
Larne (NIR) / St Joseph's (GIB) vs Slavia Praha (CZE)
Spartak Trnava (SVK) vs HB Tórshavn (FRO) / Newtown (WAL)
Sūduva (LTU) vs Viborg (DEN)
Víkingur (FRO) / Europa (GIB) vs Dunajská Streda (SVK) / Cliftonville (NIR)
Pogoń Szczecin (POL) / KR Reykjavík (ISL) vs Brøndby (DEN)
Tre Penne (SMR) / Tuzla City (BIH) vs AZ (NED)
Motherwell (SCO) vs Bala Town (WAL) / Sligo Rovers (IRL)
Molde (NOR) vs Elfsborg (SWE)
Koper (SVN) vs Vaduz (LIE)
Borac Banja Luka (BIH) / B36 Tórshavn (FRO) vs Tre Fiori (SMR) / Fola Esch (LUX)
Ružomberok (SVK) / Kauno Žalgiris (LTU) vs Derry City (IRL) / Riga (LVA)
Basel (SUI) vs Magpies (GIB) / Crusaders (NIR)
Royal Antwerp (BEL) vs Inter Turku (FIN) / Drita (KOS)
Floriana (MLT) / Petrocub-Hincesti (MDA) vs Laçi (ALB) / Iskra Danilovgrad (MNE)
Racing FC Union Luxembourg (LUX) vs Čukarički (SRB)
Levski Sofia (BUL) vs PAOK (GRE)
Vitória SC (POR) vs Puskás Akadémia (HUN)
Rijeka (CRO) vs Djurgårdens (SWE)
AIK (SWE) vs Vorskla Poltava (UKR)
Valmiera (LVA) vs Shkëndija (MKD) / Ararat Yerevan (ARM)
Raków Czestochowa (POL) vs Astana (KAZ)
KuPS Kuopio (FIN) / Dila Gori (GEO) vs Panevezys (LTU) / Milsami Orhei (MDA)
Sparta Praha (CZE) vs Viking (NOR)
Gzira United (MLT) / Atlètic Club d'Escaldes (AND) vs Radnicki (SRB)
Gomel (BLR) vs Aris Thessaloniki (GRE)
Botev Plovdiv (BUL) vs APOEL (CYP)
Fehérvár (HUN) vs Gabala (AZE)
İstanbul Başakşehir (TUR) vs Maccabi Netanya (ISR)
Aris Limassol (CYP) vs Neftçi (AZE)
Velež (BIH) vs Alashkert (ARM) / Hamrun Spartans (MLT)
Saburtalo (GEO) / Partizani (ALB) vs FCSB (ROU)
CSKA-Sofia (BUL) vs Makedonija GP Skopje (MKD)
Hapoel Beer-Sheva (ISR) vs Dinamo Minsk (BLR) / Dečić (MNE)
PFC Zire (AZE) vs Maccabi Tel-Aviv (ISR)
Vllaznia (ALB) vs Universitatea Craiova (ROU)
Ararat-Armenia (ARM) vs Dinamo Tbilisi (GEO) / Paide Linnameeskond (EST)
Kairat Almaty (KAZ) vs Kisvarda (HUN)
BATE Borisov (BLR) vs Konyaspor (TUR)
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe (ROU) vs NK Olimpija Ljubljana (SVN) / Differdange (LUX)
Kyzylzhar Petropavlovsk (KAZ) vs Osijek (CRO)
Liepāja (LVA) / Gjilani (KOS) vs Young Boys (SUI)
Rapid Wien (AUT) vs Lechia Gdańsk (POL) / Akademija Pandev (MKD)
Flora Tallinn (EST) / Seinäjoki (FIN) vs Lillestrøm (NOR)
Breidablik (ISL) / Santa Coloma (AND) vs FK Budućnost Podgorica (MNE) / Llapi (KOS)
Saint Patrick's Athletic (IRL) vs Sfintul Gheorghe (MDA) / Mura (SVN)
Larne (NIR) / St Joseph's (GIB) vs Slavia Praha (CZE)
Spartak Trnava (SVK) vs HB Tórshavn (FRO) / Newtown (WAL)
Sūduva (LTU) vs Viborg (DEN)
Víkingur (FRO) / Europa (GIB) vs Dunajská Streda (SVK) / Cliftonville (NIR)
Pogoń Szczecin (POL) / KR Reykjavík (ISL) vs Brøndby (DEN)
Tre Penne (SMR) / Tuzla City (BIH) vs AZ (NED)
Motherwell (SCO) vs Bala Town (WAL) / Sligo Rovers (IRL)
Molde (NOR) vs Elfsborg (SWE)
Koper (SVN) vs Vaduz (LIE)
Borac Banja Luka (BIH) / B36 Tórshavn (FRO) vs Tre Fiori (SMR) / Fola Esch (LUX)
Ružomberok (SVK) / Kauno Žalgiris (LTU) vs Derry City (IRL) / Riga (LVA)
Basel (SUI) vs Magpies (GIB) / Crusaders (NIR)
Royal Antwerp (BEL) vs Inter Turku (FIN) / Drita (KOS)
Floriana (MLT) / Petrocub-Hincesti (MDA) vs Laçi (ALB) / Iskra Danilovgrad (MNE)
Racing FC Union Luxembourg (LUX) vs Čukarički (SRB)
Levski Sofia (BUL) vs PAOK (GRE)
Vitória SC (POR) vs Puskás Akadémia (HUN)
Rijeka (CRO) vs Djurgårdens (SWE)
AIK (SWE) vs Vorskla Poltava (UKR)
Valmiera (LVA) vs Shkëndija (MKD) / Ararat Yerevan (ARM)
Raków Czestochowa (POL) vs Astana (KAZ)
KuPS Kuopio (FIN) / Dila Gori (GEO) vs Panevezys (LTU) / Milsami Orhei (MDA)
Sparta Praha (CZE) vs Viking (NOR)