Ruime overwinning, gewoon een gevoel. De druk ligt nu wel bij ajax, eens kijken hoe ze daar, dodelijk vermoeid mee omgaan2-4, zoals bijna altijd.![]()
Net als Utrecht komende zondag, het moet niet gekker worden...2-3. Laatste 5 minuten de winnende...
Dat is het thema van de afgelopen maanden.Net als Utrecht komende zondag, het moet niet gekker worden...
Niet na gisteren hoor. Ben alleen zelf niet zo'n persoon die 6 wedstrijden voor het eind al de moed opgeeft. Ik heb het wel al wat laten rusten, omdat de kans klein is. Elke kleine misstap van 1 vd 2 is waarschijnlijk fataal. Het beloofd een spannend slot te worden.PSV'ers zijn nog hinderlijker dan de ajaks jankerds op sites als VP enz, een hele boel geloven weer dat PSV kampioen gaat worden na gisteren
Al spelen ze met een c elftal en met tranen in hun ogen winnen ze nog van de amateurclubjes tegen wie ze nog moeten, goaltje verschil is al meer dan genoeg en vuurwerk is niet verplicht
Kan ook een tactiek zijn van Advocaat om dit te zeggen en dan vervolgens er vol proberen op te klappen. Ik geef ze ook weinig kans, maar inderdaad: zeg nooit nooit.Ik verwacht niet dat Ajax het nog uit handen gaat geven; daar zijn de laatste 2 tegenstanders simpelweg te zwak voor. En het verhaal dat Advocaat de boel dicht wil gaan timmeren en dus Ajax in de hand gaat spelen helpt ook niet bepaald om dat gevoel weg te nemen. Maar zeg nooit nooit. Ik zie de Graafschap nog eerder stunten dan Utrecht eerlijk gezegd.
Wat ik wél verwacht, of beter gezegd, wil zien, is dat PSV op zijn minst zijn laatste 2 wedstrijden winnend afsluit, om in ieder geval nog in punten gelijk te komen op het einde van de rit. Je koopt er niks voor, maar het zou nog steeds beter zijn dan dat de compeititie op punten verloren wordt; niettemin blijft het dan ondanks een indrukwekkend puntenaantal en slechts 2 verloren wedstrijden een faalseizoen in mijn optiek, omdat PSV de kansen om afstand te nemen van Ajax, die het meerdere malen in de schoot geworpen kreeg, niet met beide handen (of voeten in dit geval) aangreep.
Dodelijk vermoeid? Er was toch geen verlenging tegen de Spurs?Ruime overwinning, gewoon een gevoel. De druk ligt nu wel bij ajax, eens kijken hoe ze daar, dodelijk vermoeid mee omgaan
Ze zullen eerder mentaal moe zijn dan fysiek moe, want tot woensdag konden ze in dit tempo wedstrijden spelen makkelijk hebben.Dodelijk vermoeid? Er was toch geen verlenging tegen de Spurs?
Elke trainer wil PSV verslaan. Dat is vanuit hun oogpunt goed te begrijpen. Zie het als een groot compliment voor PSV.Van der Brom als Ajacied zal zeker van alles proberen om PSV punten af te snoepen. Ik ben benieuwd welke tactiek en strategie Van Bommel uit de hoge hoed tovert om AZ te bestrijden. Mark moet nou eens met een aanpak komen, waarbij PSV, ook al spelen we in Alkmaar, direct vanaf het begin strijd levert. Hij heeft kunnen zien hoe Liverpool afgelopen dinsdag met veel succes en prachtig en aantrekkelijk spel Barcelona bestreden heeft. Ik hoop dat hij zijn jongens met het juiste strijdplan het veld op stuurt en ze de komende 2 dagen psychologisch voorbereidt op de laatste 2 wedstrijden, die beide gewonnen moeten worden !!
Ga de goden lekker verzoek joh...Op papier altijd moeilijk in Alkmaar, in de praktijk winnen we altijd...1-3.
Ga de goden lekker verzoek joh...