robpsv11
Grammatifaler
Ja ja, we gaan weer beginnen met het Europese seizoen. Inmiddels weet Twente de eerste tegenstander: Hammarby IF uit Zweden. Leuke pot, mooi stadion en fanatieke supporters.
De rest van de loting:
Champions path
Preliminary round semi-finalist 2: SP Tre Penne (SMR) - Breidablik (ISL) vs Match: 5 Olimpija Ljubljana (SVN) - Valmiera (LVA)
Match 1: KÍ Klaksvík (FRO) - Ferencváros (HUN) vs Match 3: Shamrock Rovers (IRL) - Winners of the Preliminary Round
Match 4: Häcken (SWE) - The New Saints (WAL) vs Match 2: Slovan Bratislava (SVK) - Swift Hesper (LUX)
Preliminary round semi-finalist 1: Atlètic Club d'Escaldes (AND) - Budućnost Podgorica (MNE) vs Match 7: Partizani (ALB) - BATE Borisov (BLR)
Match 9: Hamrun Spartans (MLT) - Maccabi Haifa (ISR) vs Match 8: Astana (KAZ) - Dinamo Tbilisi (GEO)
Match 6: Farul Constanța (ROU) - Sheriff Tiraspol (MDA) vs Match 10: Urartu (ARM) - Zrinjski (BIH)
Match 13: Žalgiris Vilnius (LTU) - Struga (MKD) vs Preliminary round runner-up
Match 11 Ballkani (KOS) - Ludogorets (BUL) vs Match 12 HJK Helsinki (FIN) - Larne (NIR)
Main path
Rijeka (CRO) vs Dukagjini (KOS) - Europa (GIB)
Gzira United (MLT) - Glentoran (NIR) vs F91 Diddeleng (LUX) - Saint Patrick's Athletic (IRL)
Djurgården (SWE) vs Luzern (SUI)
Celje (SVN) vs Vitória Guimarães (POR)
Sutjeska (MNE) - SS Cosmos (SMR) vs Penybont (WAL) - Santa Coloma (AND)
Hapoel Beer-Sheva (ISR) vs Panevezys (LTU) - Milsami Orhei (MDA)
Vorskla Poltava (UKR) vs DAC Dunajská Streda (SVK) - Dila Gori (GEO)
CFR Cluj (ROU) vs Adana Demirspor (TUR)
Ordabasy Shymkent (KAZ) vs Legia Warszawa (POL)
Makedonija Skopje (MKD) - RFS (LVA) vs Sabah (AZE)
Beşiktaş (TUR) vs Tirana (ALB) - Dinamo Batumi (GEO)
Željezničar (BIH) - Dinamo Minsk (BLR) vs Neftçi (AZE)
APOEL (CYP) vs Vojvodina (SRB)
CSKA 1948 (BUL) vs FCSB (ROU)
Alashkert (ARM) - Arsenal Tivat (MNE) vs Debrecen (HUN)
Lech Poznań (POL) vs Kauno Žalgiris (LTU)
Kalmar (SWE) vs Pyunik (ARM) - Narva Trans (EST)
Bodø/Glimt (NOR) vs Bohemians (CZE)
Auda (LVA) vs Spartak Trnava (SVK)
Osijek (CRO) vs ZTE (HUN)
Twente (NED) vs Hammarby (SWE)
KA Akureyri (ISL) - Connah's Quay Nomads (WAL) vs Dundalk (IRL) - Magpies (GIB)
Club Brugge (BEL) vs AGF Aarhus (DEN)
Haka Valkeakoski (FIN) - Crusaders (NIR) vs Rosenborg (NOR)
Hibernian (SCO) vs Víkingur (FRO) - Inter Club d'Escaldes (AND)
Viktoria Plzeň (CZE) vs Drita (KOS)
B36 Tórshavn (FRO) - Paide Linnameeskond (EST) vs Shkëndija (MKD) - Haverfordwest County (WAL)
Basel (SUI) vs Tobol Kostanay (KAZ) - Honka Espoo (FIN)
Differdange (LUX) vs Maribor (SVN) - Birkirkara (MLT)
Austria Wien (AUT) vs Borac Banja Luka (BIH)
CSKA-Sofia (BUL) vs Sepsi Sfantu Gheorghe (ROU)
Ararat-Armenia (ARM) - Egnatia (ALB) vs Aris Thessaloniki (GRE)
Maccabi Tel-Aviv (ISR) vs Petrocub-Hincesti (MDA)
Torpedo-Belaz Zhodino (BLR) vs AEK Larnaca (CYP)
Torpedo Kutaisi (GEO) - Sarajevo (BIH) vs Aktobe (KAZ)
Midtjylland (DEN) vs Progrès Niederkorn (LUX) - Gjilani (KOS)
HB Tórshavn (FRO) - Derry City (IRL) vs KuPS (FIN)
Gent (BEL) vs Žilina (SVK) - Levadia Tallinn (EST)
Kecskemét (HUN) vs Riga (LVA) - Víkingur (ISL)
Linfield (NIR) - Vllaznia (ALB) vs Pogoń Szczecin (POL)
PAOK (GRE) vs Beitar Jerusalem (ISR)
Balzan (MLT) - Domžale (SVN) vs Vaduz (LIE) - Neman Grodno (BLR)
Fenerbahçe (TUR) vs La Fiorita (SMR) - Zimbru Chisinau (MDA)
Gabala (AZE) vs Omonoia (CYP)
Hegelmann (LTU) - Shkupi (MKD) vs Levski Sofia (BUL)
De rest van de loting:
Champions path
Preliminary round semi-finalist 2: SP Tre Penne (SMR) - Breidablik (ISL) vs Match: 5 Olimpija Ljubljana (SVN) - Valmiera (LVA)
Match 1: KÍ Klaksvík (FRO) - Ferencváros (HUN) vs Match 3: Shamrock Rovers (IRL) - Winners of the Preliminary Round
Match 4: Häcken (SWE) - The New Saints (WAL) vs Match 2: Slovan Bratislava (SVK) - Swift Hesper (LUX)
Preliminary round semi-finalist 1: Atlètic Club d'Escaldes (AND) - Budućnost Podgorica (MNE) vs Match 7: Partizani (ALB) - BATE Borisov (BLR)
Match 9: Hamrun Spartans (MLT) - Maccabi Haifa (ISR) vs Match 8: Astana (KAZ) - Dinamo Tbilisi (GEO)
Match 6: Farul Constanța (ROU) - Sheriff Tiraspol (MDA) vs Match 10: Urartu (ARM) - Zrinjski (BIH)
Match 13: Žalgiris Vilnius (LTU) - Struga (MKD) vs Preliminary round runner-up
Match 11 Ballkani (KOS) - Ludogorets (BUL) vs Match 12 HJK Helsinki (FIN) - Larne (NIR)
Main path
Rijeka (CRO) vs Dukagjini (KOS) - Europa (GIB)
Gzira United (MLT) - Glentoran (NIR) vs F91 Diddeleng (LUX) - Saint Patrick's Athletic (IRL)
Djurgården (SWE) vs Luzern (SUI)
Celje (SVN) vs Vitória Guimarães (POR)
Sutjeska (MNE) - SS Cosmos (SMR) vs Penybont (WAL) - Santa Coloma (AND)
Hapoel Beer-Sheva (ISR) vs Panevezys (LTU) - Milsami Orhei (MDA)
Vorskla Poltava (UKR) vs DAC Dunajská Streda (SVK) - Dila Gori (GEO)
CFR Cluj (ROU) vs Adana Demirspor (TUR)
Ordabasy Shymkent (KAZ) vs Legia Warszawa (POL)
Makedonija Skopje (MKD) - RFS (LVA) vs Sabah (AZE)
Beşiktaş (TUR) vs Tirana (ALB) - Dinamo Batumi (GEO)
Željezničar (BIH) - Dinamo Minsk (BLR) vs Neftçi (AZE)
APOEL (CYP) vs Vojvodina (SRB)
CSKA 1948 (BUL) vs FCSB (ROU)
Alashkert (ARM) - Arsenal Tivat (MNE) vs Debrecen (HUN)
Lech Poznań (POL) vs Kauno Žalgiris (LTU)
Kalmar (SWE) vs Pyunik (ARM) - Narva Trans (EST)
Bodø/Glimt (NOR) vs Bohemians (CZE)
Auda (LVA) vs Spartak Trnava (SVK)
Osijek (CRO) vs ZTE (HUN)
Twente (NED) vs Hammarby (SWE)
KA Akureyri (ISL) - Connah's Quay Nomads (WAL) vs Dundalk (IRL) - Magpies (GIB)
Club Brugge (BEL) vs AGF Aarhus (DEN)
Haka Valkeakoski (FIN) - Crusaders (NIR) vs Rosenborg (NOR)
Hibernian (SCO) vs Víkingur (FRO) - Inter Club d'Escaldes (AND)
Viktoria Plzeň (CZE) vs Drita (KOS)
B36 Tórshavn (FRO) - Paide Linnameeskond (EST) vs Shkëndija (MKD) - Haverfordwest County (WAL)
Basel (SUI) vs Tobol Kostanay (KAZ) - Honka Espoo (FIN)
Differdange (LUX) vs Maribor (SVN) - Birkirkara (MLT)
Austria Wien (AUT) vs Borac Banja Luka (BIH)
CSKA-Sofia (BUL) vs Sepsi Sfantu Gheorghe (ROU)
Ararat-Armenia (ARM) - Egnatia (ALB) vs Aris Thessaloniki (GRE)
Maccabi Tel-Aviv (ISR) vs Petrocub-Hincesti (MDA)
Torpedo-Belaz Zhodino (BLR) vs AEK Larnaca (CYP)
Torpedo Kutaisi (GEO) - Sarajevo (BIH) vs Aktobe (KAZ)
Midtjylland (DEN) vs Progrès Niederkorn (LUX) - Gjilani (KOS)
HB Tórshavn (FRO) - Derry City (IRL) vs KuPS (FIN)
Gent (BEL) vs Žilina (SVK) - Levadia Tallinn (EST)
Kecskemét (HUN) vs Riga (LVA) - Víkingur (ISL)
Linfield (NIR) - Vllaznia (ALB) vs Pogoń Szczecin (POL)
PAOK (GRE) vs Beitar Jerusalem (ISR)
Balzan (MLT) - Domžale (SVN) vs Vaduz (LIE) - Neman Grodno (BLR)
Fenerbahçe (TUR) vs La Fiorita (SMR) - Zimbru Chisinau (MDA)
Gabala (AZE) vs Omonoia (CYP)
Hegelmann (LTU) - Shkupi (MKD) vs Levski Sofia (BUL)