Mikasa
Forum Hall of Fame Inductee
Juist toch doordat de andere clubs ook sterk zijn? Dat kan je in Nederland niet stellen.Duitsland heeft toch 4 CL deelnemers, wij 1.
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Let op: This feature may not be available in some browsers.
Juist toch doordat de andere clubs ook sterk zijn? Dat kan je in Nederland niet stellen.Duitsland heeft toch 4 CL deelnemers, wij 1.
Ajax en Feyenoord zijn qua statuur, fanschare en historie de grootste clubs van dit land. Dat staat volkomen los van onze prestaties. Toch zou het voor het voetbal goed zijn als die grootste clubs het goed blijven doen. Een relatief kleinere club kan alleen structureel aanhaken als rijke sjeiks zich ermee gaan bemoeien. We moeten het dus gewoon hebben van onze traditionele top 3, ook al zit er soms een keer een uitschieter van AZ, Twente of wie dan ook tussen.Duitsland heeft toch 4 CL deelnemers, wij 1.
Het ging mij niet om een sterkere Eredivisie, maar om wat jij zegt niet te snappen; lees mijn eerste twee zinnen over godenzonen nog maar een keer dan.
Slap geleuter lees ik zelfs op dit forum als zou een sterker Ajax goed zijn voor ons, terwijl PSV ons land juist prima vertegenwoordigt in de CL.
De bijdrage van de twee uit de "enige echte klassieker"aan de UEFA ranking is door hun eigen schuld niet veel soeps.
Dus elk seizoen gelijk aan de afgelopen 3 is prima voor Nederland. Op dus naar een volgende titel in de voetbalhoofdstad van Nederland.
Zolang wij aan kop gaan van de traditionele top 3 is alles prima.Ajax en Feyenoord zijn qua statuur, fanschare en historie de grootste clubs van dit land. Dat staat volkomen los van onze prestaties. Toch zou het voor het voetbal goed zijn als die grootste clubs het goed blijven doen. Een relatief kleinere club kan alleen structureel aanhaken als rijke sjeiks zich ermee gaan bemoeien. We moeten het dus gewoon hebben van onze traditionele top 3, ook al zit er soms een keer een uitschieter van AZ, Twente of wie dan ook tussen.

Bayern steekt er toch ook met kop en schouders bovenuit. Net als wij nu.Juist toch doordat de andere clubs ook sterk zijn? Dat kan je in Nederland niet stellen.
Wij blijven als Nederland een kleintje in de CL. Dan is het maar wat prettig als PSV de club blijft die op dat niveau mag acteren.Ajax en Feyenoord zijn qua statuur, fanschare en historie de grootste clubs van dit land. Dat staat volkomen los van onze prestaties. Toch zou het voor het voetbal goed zijn als die grootste clubs het goed blijven doen. Een relatief kleinere club kan alleen structureel aanhaken als rijke sjeiks zich ermee gaan bemoeien. We moeten het dus gewoon hebben van onze traditionele top 3, ook al zit er soms een keer een uitschieter van AZ, Twente of wie dan ook tussen.
Geheel juist. Wat de concurrenten doen rond plek 2 moeten zij maar uitzoeken.Zolang wij aan kop gaan van de traditionele top 3 is alles prima.![]()
Want Duitsland is niets meer sinds HSV en Schalke niet meer in de Bundesliga spelen? En de Schotse liga is een geweldige liga vanwege de statuur, fans hard en historie van de Rangers en Celtic?Ajax en Feyenoord zijn qua statuur, fanschare en historie de grootste clubs van dit land. Dat staat volkomen los van onze prestaties. Toch zou het voor het voetbal goed zijn als die grootste clubs het goed blijven doen. Een relatief kleinere club kan alleen structureel aanhaken als rijke sjeiks zich ermee gaan bemoeien. We moeten het dus gewoon hebben van onze traditionele top 3, ook al zit er soms een keer een uitschieter van AZ, Twente of wie dan ook tussen.

Er zijn ook succesverhalen zoals Union St Gilles die in het gat sprong dat Anderlecht liet vallen. En in Frankrijk en Duitsland zijn er nog veel meer clubs die het wegvallen van Schalke HSV en bijvoorbeeld Girondains de Bordeaux opvangen.Ajax en Feyenoord zijn qua statuur, fanschare en historie de grootste clubs van dit land. Dat staat volkomen los van onze prestaties. Toch zou het voor het voetbal goed zijn als die grootste clubs het goed blijven doen. Een relatief kleinere club kan alleen structureel aanhaken als rijke sjeiks zich ermee gaan bemoeien. We moeten het dus gewoon hebben van onze traditionele top 3, ook al zit er soms een keer een uitschieter van AZ, Twente of wie dan ook tussen.