Luc de Jong
International
Hopelijk is het niet een te zware blessure voor Comenencia, is echt wel eentje om in de gaten te houden.
Dramatisch slecht veld trouwens. PSV kreeg vroegah nog wel eens prijzen vanwege de kwalitatief geweldige grasmatten, maar die kunst is kennelijk samen met de topsport bij PSV verdwenen.Hopelijk is het niet een te zware blessure voor Comenencia, is echt wel eentje om in de gaten te houden.
Ik zou zeggen gebaseerd op die Tweet met de opstelling: Bakayoko en Fofana en Babadi blijven gewoon veelbelovende talenten die het eerste wel gaan halen, Ledezma komt terug van een heel zware blessure en was echt lekker bezig, die moet je nog effe de tijd geven. Comonencia en Seelt schijnen ook veelbelovende talenten te zijn, maar daar heb ik zelf nog te weinig van gezien om een oordeel over te kunnen vellen. Oppegard kan ook het eerste wel halen, Peerman is veelbelovend. Antonisse, Thomas, Nassoh en Toure twijfelgevallen. De rest gaat hem niet worden.
Mooi kan Babadi daar spelen.Toure en Thomas gaan het 100% niet halen, denk dat ze van de zomer weggaan.
En dat terwijl de greens bij ons geweldig uit de winter gaan komen. Teveel water hoeft dus niet te betekenen dat het misgaat. Waarschijnlijk geen goede drainage. Of te weinig lucht en licht vanwege bebossing om het veld.Dramatisch slecht veld trouwens. PSV kreeg vroegah nog wel eens prijzen vanwege de kwalitatief geweldige grasmatten, maar die kunst is kennelijk samen met de topsport bij PSV verdwenen.
Zo te zien zie je zeker bij de helft van het team mogelijkheden het eerste te halen.Ik zou zeggen gebaseerd op die Tweet met de opstelling: Bakayoko en Fofana en Babadi blijven gewoon veelbelovende talenten die het eerste wel gaan halen, Ledezma komt terug van een heel zware blessure en was echt lekker bezig, die moet je nog effe de tijd geven. Comonencia en Seelt schijnen ook veelbelovende talenten te zijn, maar daar heb ik zelf nog te weinig van gezien om een oordeel over te kunnen vellen. Oppegard kan ook het eerste wel halen, Peerman is veelbelovend. Antonisse, Thomas, Nassoh en Toure twijfelgevallen. De rest gaat hem niet worden.
Dat is wel typisch inderdaad, kan ik het een keer volgen, krijg je zo'n rukwedstrijd.Zo te zien zie je zeker bij de helft van het team mogelijkheden het eerste te halen.
Ik ben met je eens dat er zeker een paar zullen doorbreken.
Geduld is een schone zaak.
Wel jammer dat net nu het rechtstreeks te volgen was, Jong PSV het zo liet afweten tegen een verrassend effectief spelend Jong Utrecht.
Volgende keer beter zullen we maar zeggen. De ploeg van Ruud kan namelijk zeker beter.
Kortom, de grootste talenten op Johan na worden allemaal geveld in 1 wedstrijd.Lekker dan. 4 spelers uitgevallen bij Jong PSV door knollenveld op de Herdgang: Seelt, Ledezma, Fofana en Commenencia
Kortom, de grootste talenten op Johan na worden allemaal geveld in 1 wedstrijd.
Terwijl Oppegard, Sambo, Kreekels en v/d Blaak ook al lang geblesseerd zijn. (Oppegard was volgens mij weer terug).Kortom, de grootste talenten op Johan na worden allemaal geveld in 1 wedstrijd.
Van Nistelrooy had het over stevige spierblessures.Oei, wat een lappenmand weer zeg…
pff goede bank ook qua talenten, Comencia, Babadi, Leysen, Sealy, Antonisse, Priske, van Lare zijn wel echt namen om in de gaten te houden.