robpsv11
Grammatifaler
Vak BB en jij?
Ah, daar heb ik ooit in een ver verleden een potje gezeten tegen het beruchte Dnipro Dnipropetrovsk

Ik sta op vak U!
Vak BB en jij?
Gegoogled of gewoon uit je hoofd?Ah, daar heb ik ooit in een ver verleden een potje gezeten tegen het beruchte Dnipro Dnipropetrovsk
Ik sta op vak U!
De keeper deed het gisteren prima. Niet al te lastig gemaakt, maar hij maakte een zekere indruk bij corners ed.Mij ook.
Middenveld en verdediging hielden zich prima staande. Zeker de geimproviseerde verdediging in de eerste helft en het gebrek aan powerfiguren op het middenveld de tweede helft.
De keeper en de spits. Dat is en blijft prut.
Tja. Afvoerputje… er zijn meer clubs die geen Europees voetbal spelen.Die weerstand is ergens ook wel begrijpelijk als je inmiddels van randje CL en EL inmiddels terecht bent gekomen in de Conference League, toch het afvoerputje. Vervolgens krijg je ook nog zo'n zaadpartij voorgeschoteld.
Laten we hopen dat er in de kwartfinale een aansprekende naam geloot gaat worden en het stadion dan bomvol zit. Dat zal al heel wat schelen.
Geweldige naam voor een club! In nl noemen we het dnjepr dnjepropetovsk. Vak u, ook een mooi plekskeAh, daar heb ik ooit in een ver verleden een potje gezeten tegen het beruchte Dnipro Dnipropetrovsk
Ik sta op vak U!
Voor een elftal dat zicht had op cl..De keeper deed het gisteren prima. Niet al te lastig gemaakt, maar hij maakte een zekere indruk bij corners ed.
Tja. Afvoerputje… er zijn meer clubs die geen Europees voetbal spelen.
HadVoor een elftal dat zicht had op cl..
En EL. Wellicht dat het daarom nog niet zo leeft. Gisteren was er in het stadion ook niet echt een Europacup sfeertje..
Vond je. Dan ligt het misschien aan mij dat ik continu luiers moet dragen als de bal bij de zestien van ons komt. Hij zat er gisteren met alle donder en geweld wel goed naast de bal die weggekopt werd door Guti.De keeper deed het gisteren prima. Niet al te lastig gemaakt, maar hij maakte een zekere indruk bij corners ed.
Tja. Afvoerputje… er zijn meer clubs die geen Europees voetbal spelen.
Ook maar voor een derde gevuld. Dat scheelt ook.En EL. Wellicht dat het daarom nog niet zo leeft. Gisteren was er in het stadion ook niet echt een Europacup sfeertje..
Dat heb ik ff gemist, maar zoals ik zei niet alles goed kunnen zien.Vond je. Dan ligt het misschien aan mij dat ik continu luiers moet dragen als de bal bij de zestien van ons komt. Hij zat er gisteren met alle donder en geweld wel goed naast de bal die weggekopt werd door Guti.
Communicatie, wie weet gilde Drommel heel hard los maar luisterde Guti niet, aangezien wij dat niet weten is het m.i. te makkelijk om Drommel hiervan de schuld te geven.Vond je. Dan ligt het misschien aan mij dat ik continu luiers moet dragen als de bal bij de zestien van ons komt. Hij zat er gisteren met alle donder en geweld wel goed naast de bal die weggekopt werd door Guti.
Zeg maar jij hoor.Ah, daar heb ik ooit in een ver verleden een potje gezeten tegen het beruchte Dnipro Dnipropetrovsk
Ik sta op vak U!
Dit is al twee jaar aan de gang. Ik heb nog nooit een zelfde elftal meerdere wedstrijden achter elkaar zien spelen.Er moet toch echt wat mis zijn met de trainingsmethodiek hoor als je het hele seizoen zoveel geblesseerden hebt. Dit heeft niks meer te maken met pech. Dat moet de staf toch ook zien?
Dat alleen al maakt mij niet rouwig afscheid te nemen van de goede Herr Schmidt.Dit is al twee jaar aan de gang. Ik heb nog nooit een zelfde elftal meerdere wedstrijden achter elkaar zien spelen.
Maar opzich heeft hij meerdere elftallen gehad. Waar niet zoveel blessures waren volgensmij. Dus hebben wij dan zwakke spelers die een training niet aankunnen?Dat alleen al maakt mij niet rouwig afscheid te nemen van de goede Herr Schmidt.
Iets of iemand bij PSV moet toch aan de bel trekken hierover? Want ik heb dit in geen 30 jaar gezien bij PSV.Maar opzich heeft hij meerdere elftallen gehad. Waar niet zoveel blessures waren volgensmij. Dus hebben wij dan zwakke spelers die een training niet aankunnen?
Ook zijn een hoop blessures ook wel te herleiden na pech.
Het is zorgelijk. Maar je ziet dat Schmidt juist in de wedstrijden (te?) voorzichtig is met de spelers. Dus dan ligt het probleem wellicht eerder bij de medische staf? Als er een probleem ligt en het niet domme pech is.
Dat zeker eens. Daar mag echt wel een (externe) professional zich kritisch over buigen.Iets of iemand bij PSV moet toch aan de bel trekken hierover? Want ik heb dit in geen 30 jaar gezien bij PSV.
Dan zal je het zwaar gehad hebben de afgelopen jaren...Ik hou niet van wedstrijden die in slechts 1-0 eindigen waar minstens 3-0 makkelijk haalbaar was geweest.
Nodeloos extra probleem volgende week.
Dan zal je het zwaar gehad hebben de afgelopen jaren...