Meeste gehate, grootste blunder of grandioze miskoop elftal.

Maar Marcus Berg zal zeker in het rijtje komen en misschien ook wel Jan Kromkamp.
Berg inderdaad, werd nog een goalgetter in Griekenland.

Gebeurt vaker dat een speler het daarna wel red of andersom. Marcelo een belangrijke man bij Lyon, Fagner international van Brazilië. Michel Bastos van Excelsior flop naar Lyon top en International. Gudmondssen die vorig seizoen voor 25 miljoen een overstap kon maken. Zinchenko die een tijd in de basis speelde van de PL. Scamacca heeft nu een marktwaarde van 25 miljoen, Savio een marktwaarde van 50 miljoen.
Of de Bruyne en Salah die flopten die bij Chelsea.
Poulsen die de tweede beste verdediger van de Eredivisie was maar bij PSV geen indruk maakte. Bojan deed het bij Ajax niet goed maar bij Stoke City wel.
 
Elftal miskopen is moeilijker dan het beste team. Ik heb wel een zwak voor legends zoals Haibin Zhou. Die kwam natuurlijk met 0 verwachtingen binnen dus dan vind ik hem niet zo'n miskoop als Adam Maher, terwijl Maher natuurlijk wel een betere speler was voor ons dan Zhou.

Gewoon even een rijtje iconen, opdat ze nooit vergeten mogen worden: Alexander "de Egyptische Messi" Jakobsen, Rabiu Ibrahim, Reimond Manco, Fágner, Aleksandar Boljevic, Boris Cmiljanic, Beto da Silva, Ramon Pascal Lundqvist, Trent Sainsbury, Aziz Behich, Toni Lato, Konstantinos Mitroglu, Carlos Vinicius, Luis Felipe, Adrian Fein, Ki-Jana Hoever.

Potentiële toetreders tot deze Hall of Fame: Rick Karsdorp en Tyrell Malacia.

Lekker Bas zeker met een heel groot deel eens!
Igor Demo, Johan Pater, vd Meyde, Ball, Robert en Vukovic
 
Ik blijf het frappant vinden dat Van der Meyde hier zo vaak genoemd wordt. Dat was een projectje van Fred Rutten en mocht alleen een beetje meetrainen bij Jong PSV.
 
Hoekstra toch ook? Internationaal en ik dacht de enige PSver die in de CL 91/92 presteerde? Kan ook later zijn.

In mijn herinnering was dat geen topspits, maar is al zo lang geleden ;).
Misschien gewoon vervaagt of hij valt in t niet bij de andere toppers die we hebben gehad in de spits.
 
Terug
Bovenaan Onderaan