Coronavirus

Straks ga je me nog vertellen dat je dat kind ook laat vaccineren!
Overigens heb ik een collega die me ook waarschuwde dat vooral niet te doen :S:
Poe, is wetenschap dan voor die persoon sowieso onwaar ?
Good old coronatime.. Toen de prikken eindelijk kwamen konden we via werk met voorrang geprikt worden, velen en ik deden het ook. Maar we hadden 1 dikkertje, bijdehandje en betwetertje Michael, die riep altijd stoer dat die nooit ziek was, en als die het zou worden die liever doodgaat dan geprikt te worden. Zijn hele FB was vol met wappieshit constant, en ineens hoorde we hij zit aan de beademing in het ziekenhuis, vlak er na R.i.P.. Poosje er na foto en boekje op tafel om wat over hem te schrijven, moest me echt inhouden om niet te schrijven '' had je maar een prik genomen he'' ... Was echt de eerste x in me leven dat ik 0 medelijden had met iemand
Echt? Dan ben je toch softer dan je je voordoet. ;)
 
De quarantaine gebeurt op basis van goed vertrouwen..... we hebbem weinig geleerd zullen we maar zeggen


Echt ik hoop bijna dat half Nederland ziek wordt. Wat hebben we toch een stel mongolen (is niet lief voor de brouwerij hier naast mij die werkt met verstandelijk gehandicapten) idioten die leiding moeten geven aan ons land.
 
Oke maar de kans is klein dat deze virus van mens op mens over gaat volgens de virologen. Dus de risicos zijn niet vergelijken met corona. Dus hoeven er geen strengere maatregelen te komen.

Dan ben ik heel benieuwd hoe het wel is overgedragen aan boord. Er zijn bij inspectie geen ratten of andere dieren gevonden, dus moet het wel van mens tot mens zijn over gedragen. Ik snap niet dat we weer als Nederland totaal geen maatregelen treffen. Huur een 5 sterren hotel af voor iedereen, geef ze een luxe kamer en alle gemakken en maak het 6 weken feest voor ze.
 
Oke maar de kans is klein dat deze virus van mens op mens over gaat volgens de virologen. Dus de risicos zijn niet vergelijken met corona. Dus hoeven er geen strengere maatregelen te komen.
Zeker niet vergelijkbaar met corona.maar er zijn niet voor niets ook al tests doorgeleverd en t gegeven dat n stewardes t heeft opgelopen zegt ook anders.
 
Terug
Bovenaan Onderaan