De Bondscoach
Maoïst van lichte zeden
Bij deze een eigen topic...
Een stap die getuigt van bijzondere intelligentie.

Nee, serieus - prima topic. Thanks.
Bij deze een eigen topic...
De stap an sich is goed. Laten we dat toejuichen. Uiteindelijk goed voor het hele forum. Hebben we allemaal baat bij.Is dat niet wat overdreven, een heel apart topic voor een al dan niet te verplaatsen wedstrijd?
Dat betwijfel ik toch echt , het is miscchien goed voor een deel van het forum, maar we hebben er echt niet allemaal baat bijDe stap an sich is goed. Laten we dat toejuichen. Uiteindelijk goed voor het hele forum. Hebben we allemaal baat bij.
Of niet, dat zijn nu nog de enige 2 mogelijkhedenTja, dan gaan ze er toch gewoon met een harde deal uit. Doei!
volgens mij zijn er nog 3 optiesOf niet, dat zijn nu nog de enige 2 mogelijkheden
Na uitstel, zoals het er nu uitziet niet langer dan totaan de Eur verkiezingen in mei, zijn er nog steeds 2 keuzen: no-deal of remain, evt via een people's Vote.volgens mij zijn er nog 3 opties
- hard eruit
- uitstel
- blijven
volgens mij zijn er nog 3 opties
- hard eruit
- uitstel
- blijven
Inderdaad, of voor nieuwe verkiezingen. Ik voorspel dat May geen premier meer is aan het einde van volgende week.Maar men zal waarschijnlijk alleen uitstel krijgen indien er een reden/plan is. De enige reden die ik kan bedenken is een nieuw referendum. Uitstel zodat May voor de zoveelste keer een stemming kan verliezen zal niet gegeven worden.
Het is zoals May het zelf graag wilde: beter geen deal dan een slechte.
Na uitstel, zoals het er nu uitziet niet langer dan totaan de Eur verkiezingen in mei, zijn er nog steeds 2 keuzen: no-deal of remain, evt via een people's Vote.
De eventuele derde keuze is het Labour voorstel: een noorwegen stijl deal, maar daar is waarschijnlijk ook geen meerderheid voor.
2e referendum, de bevolking nog verder tegen elkaar opzetten? Of dit maal met argumenten voor en tegen opgesteld door een neutrale partij ipv de luchtfietserij en angstzaaierij van vorige keer?Voor helemaal niets is er een meerderheid. Niet voor het voorstel van vandaag, niet voor de no-deal van morgen en ook niet voor een remain. Dat geeft een groot probleem. Dus uitstel... maar dat zal alleen door de EU worden geaccepteerd als ze daar een goede reden voor gaan geven, dus nieuw referendum of verkiezingen. Maar daar zal ook wel geen meerderheid voor zijn...
Het enige dat ze kan redden is een meerderheid voor remain in een 2e referendum, want dan hoeft er geen discussie meer te zijn. Ik heb er alle vertrouwen in dat dat gaat gebeuren ALS dat 2e referendum er komt.
Als er morgen niet voor een no-deal gestemd wordt, dan zijn er logischerwijze nog maar 2 mogelijkheden: nieuwe verkiezingen of een People's Vpte. Nieuwe verkiezingen lossen hoogstwaarschijnlijk niets op, wat zal het manifesto van de Tories zijn. En ook labour heeft geen voortsel waar z'n kiezers achter kunnen staan. Dus dan blijft er maar 1 oplossing over: een People's Vote.Voor helemaal niets is er een meerderheid. Niet voor het voorstel van vandaag, niet voor de no-deal van morgen en ook niet voor een remain. Dat geeft een groot probleem. Dus uitstel... maar dat zal alleen door de EU worden geaccepteerd als ze daar een goede reden voor gaan geven, dus nieuw referendum of verkiezingen. Maar daar zal ook wel geen meerderheid voor zijn...
Het enige dat ze kan redden is een meerderheid voor remain in een 2e referendum, want dan hoeft er geen discussie meer te zijn. Ik heb er alle vertrouwen in dat dat gaat gebeuren ALS dat 2e referendum er komt.
Misschien, maar het lost wel het probleem op: de deal wordt aanvaardt of niet, een andere keuze is er niet.2e referendum, de bevolking nog verder tegen elkaar opzetten? Of dit maal met argumenten voor en tegen opgesteld door een neutrale partij ipv de luchtfietserij en angstzaaierij van vorige keer?
Inderdaad, of voor nieuwe verkiezingen. Ik voorspel dat May geen premier meer is aan het einde van volgende week.
Ik zie vooralsnog geen reden waarom de EU akkoord zou moeten gaan met uitstel. Als je als EU zijnde van mening bent dat je een prima en faire deal overeenkwam, en deze nog meerdere keren bijstelde om toch nog een akkoord te krijgen en er verder geen beweging aan de andere kant is houdt het volgens mij op.
Farage heeft net zo veel kans om de volgende premier te worden als ik. Je moet daarvoor namelijk parlementslid zijnMaar wie moet het dan doen? Welke leider gaat dit dan wel tot een goed einde brengen?
Volgens mij zijn de grootste schreeuwers (Farage, Johnson) niet beschikbaar of niet bereid deze verantwoordelijkheid te dragen.
Ik heb inderdaad de indruk dat de EU weinig te verwijten valt in deze. De EU wil best meewerken aan (bijvoorbeeld) een goede oplossing voor Ierland. Het is de verdeeldheid in de UK die het probleem is. En of dat dan weer het probleem van de EU is, valt te bezien.