Maar het is geen D66 actie zoals hij claimt. Hij vraagt om een verbod op de partij. Alsof de partij het heeft beraamd. Kan zomaar zijn dat iemand die toevallig ook D66 stemt of lid is geworden (zo bijzonder is dat niet) een nep poederbrief naar hem stuurt. Tuurlijk. Dat maakt het nog geen D66 actie.
Hij is net zelf in de problemen gekomen door het adres van Kaag te delen. Nu deze brief met meteen de uitleg over D66 alsof het een terroristische organisatie is. Vind het bijzonder.
Dat de man gevoel voor drama heeft met hier en daar en lichte overdrijving was wel bekend ja. Het zal zeker niet vanuit de partij zelf komen. (daar ben ik 99,9% zeker van, de kans is dus 65%) Dat het van een D66 stemmer komt denk ik ook niet eigenlijk maar dat is niet ondenkbaar, juist vanwege het delen van het adres van Kaag.
Het is zeker ook niet ondenkbaar dat hij het zelf heeft verstuurd. Eerste punt van onderzoek: zit er een postzegel op?
Er gaan wel meer bedenkingen rond, zoals de werkwijze die zou afwijking van de standaard werkwijze waarbij de stof naar een lab zou gaan. Ook daar staan met plastic handschoenen ipv een maanpak komt wat typisch op mij over.
Doet me denken wat je vaak op tv ziet. Een rechercheur die pakket een wit poeder vindt en dan test of het cocaïne is door te proeven. Wat is dan de meest positieve uitkomst? "Nope, het is poedersuiker." Iets positiever: "Yep, cocaïne. Nou maar hopen dat we morgen geen drugstest krijgen" of "Nope, geen cocaïne maar ik voel me wel raar. Zeg tegen mijn vrouw en kinderen dat ik altijd van ze gehouden heb"