Ja, op grond van eerste indrukken verkies ik Plea ook boven Boadu.Goed nieuws. Meer vertrouwen in dan Boadu.
Gaan we nodig hebben om de laatste broodnodige punten binnen te harken , als t zo doorgaat![]()
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Let op: This feature may not be available in some browsers.
Ja, op grond van eerste indrukken verkies ik Plea ook boven Boadu.Goed nieuws. Meer vertrouwen in dan Boadu.
Gaan we nodig hebben om de laatste broodnodige punten binnen te harken , als t zo doorgaat![]()
Daar ben ik dus ook een beetje bang voor dat we Plea nog echt nodig zullen hebben. Schaal hem ook wat hoger in dan Boadu. Die vind ik een Dolberg achtig, je weet dat het erin zit, maar het komt er niet of inconsequent uit. Plus blessuregevoelig.Goed nieuws. Meer vertrouwen in dan Boadu.
Gaan we nodig hebben om de laatste broodnodige punten binnen te harken , als t zo doorgaat![]()
Echt nodig hebben?? Als wij 1 wedstrijd met 1-0 winnen en de rest met 2-0 verliezen en Feyenoord wint alles met 2-0 ben je nog steeds kampioen.Daar ben ik dus ook een beetje bang voor dat we Plea nog echt nodig zullen hebben. Schaal hem ook wat hoger in dan Boadu. Die vind ik een Dolberg achtig, je weet dat het erin zit, maar het komt er niet of inconsequent uit. Plus blessuregevoelig.
Al verliest PSV alles met 10-0 dan worden jullie nog kampioen.Echt nodig hebben?? Als wij 1 wedstrijd met 1-0 winnen en de rest met 2-0 verliezen en Feyenoord wint alles met 2-0 ben je nog steeds kampioen.
In dat geval kunnen we wel spreken van 'kampioen van de armoede' wat mij betreft.Al verliest PSV alles met 10-0 dan worden jullie nog kampioen.
Hij kwam technisch heel begaafd over in de kleine ruimte, ideaal voorin als we druk zetten.In dat geval kunnen we wel spreken van 'kampioen van de armoede' wat mij betreft.
Over Plea: ik had een hele hoge pet van hem op voor zijn blessure. De beste man in de voorbereiding en ook zeer overtuigend in de eerste paar potjes. Dacht echt dat we een mega transfer hadden gedaan.
Denk dat hij het inzicht nog steeds heeft, maar ik hoop echt dat die knie nog wil. Vandaar wel een slag om de arm. Maar ik kijk niet op als hij gewoon basis staat volgend jaar. Hij had ook Pepi uit de basis gehouden.
Tsja, hij is nu al 33. Of je moet verwachten dat ie ijzersterk gaat terugkomen is de vraag. Maar de tijd zal het leren. Blijkbaar heeft PSV wel vertrouwen in hem, want z'n contract loopt nog tot 2028...In dat geval kunnen we wel spreken van 'kampioen van de armoede' wat mij betreft.
Over Plea: ik had een hele hoge pet van hem op voor zijn blessure. De beste man in de voorbereiding en ook zeer overtuigend in de eerste paar potjes. Dacht echt dat we een mega transfer hadden gedaan.
Denk dat hij het inzicht nog steeds heeft, maar ik hoop echt dat die knie nog wil. Vandaar wel een slag om de arm. Maar ik kijk niet op als hij gewoon basis staat volgend jaar. Hij had ook Pepi uit de basis gehouden.
Hij kwam technisch heel begaafd over in de kleine ruimte, ideaal voorin als we druk zetten.
Je hebt een punt. Leeftijd kan een rol spelen maar door de aard van de blessure en dat hij al wat snelheidsverlies leek te hebben door oude blessures twijfel ik aan een succesvol dienstverband.Tsja, hij is nu al 33. Of je moet verwachten dat ie ijzersterk gaat terugkomen is de vraag. Maar de tijd zal het leren. Blijkbaar heeft PSV wel vertrouwen in hem, want z'n contract loopt nog tot 2028...
Ik wil geen wedstrijden winnen met 1 doelpunt verschil. Bovendien krijgen we er altijd wel eentje tegen. Nee, doe mij dan maar wat meer opties in de voorhoede die een bal in het net kunnen prikken.Echt nodig hebben?? Als wij 1 wedstrijd met 1-0 winnen en de rest met 2-0 verliezen en Feyenoord wint alles met 2-0 ben je nog steeds kampioen.
Ik vond Pléa in de paar wedstrijden voor zijn blessure heel veelbelovend. Nu is het (begrijpelijk) een stuk minder. Van mij mag hij dit seizoen nog wel een kans krijgen als kaatser (meer een hangende spits) en niet zoals Pepi een afmaker. Boadu’s contract is toch al opgezegd?In de oefenwedstrijd tegen Villarreal hebben we Plea aan het werk kunnen zien en dat zag er niet best uit. Diverse kansen verprutst en af en toe ruzie met de bal. Bosz geeft aan ( als excuus) dat Plea bijna een jaar niet gevoetbald heeft en dat hij nog wedstrijdritme mist. Ik denk zelf dat Plea net als Boadu gewoon niet geschikt is voor het niveau en de ambities van PSV. Ik denk dat PSV sowieso afscheid moet nemen van Boadu en dat Plea als back-up moet gaan fungeren, maar indien mogelijk zou het beter zijn om Plea te verkopen en een andere spits te halen.
In de oefenwedstrijd tegen Villarreal hebben we Plea aan het werk kunnen zien en dat zag er niet best uit. Diverse kansen verprutst en af en toe ruzie met de bal. Bosz geeft aan ( als excuus) dat Plea bijna een jaar niet gevoetbald heeft en dat hij nog wedstrijdritme mist. Ik denk zelf dat Plea net als Boadu gewoon niet geschikt is voor het niveau en de ambities van PSV. Ik denk dat PSV sowieso afscheid moet nemen van Boadu en dat Plea als back-up moet gaan fungeren, maar indien mogelijk zou het beter zijn om Plea te verkopen en een andere spits te halen.
Ik ben het met je eens dat wedstrijdfit tijd kost. Maar ik vind 3 wedstrijden wel wat weinig om nou echt te zeggen dat Plea een prima speler voor PSV is.Je moet dat echt wat tijd geven om er iets van te zeggen. Plea heeft vorig jaar laten zien een meer dan prima speler voor PSV te zijn, maar echt wedstrijdfit worden kost gewoon tijd. Met een fitte Plea heb je aanvallend zo veel mogelijkheden. Je zou met Pepi inderdaad 4-4-2 kunnen spelen.
Laten we ons maar vooral concentreren op twee topverdedigers.
Drie wedstrijden voor PSV plus alle ervaring die hij al heeft in grote competities uiteraard.Ik ben het met je eens dat wedstrijdfit tijd kost. Maar ik vind 3 wedstrijden wel wat weinig om nou echt te zeggen dat Plea een prima speler voor PSV is.
Er zijn wel meer 'flops' die ook 3 wedstrijden oke hebben gespeeld.
Ik geef hem het voordeel van de twijfel. Maar ik kan nou niet echt zeggen dat ik hem eerlijk kan beoordelen.
Dat denk ik ook. Ik zou als trainer ook liever met een - mits fit - Plea en/of Til spelen. Zeker als het verdedigend allemaal maar matig is. Scoren doen we in de Eredivisie toch wel.Nu ik toch met hot takes aan ‘t strooien ben (maar ik meen ze wel): als ‘ie wedstrijdfit wordt gaat Pepi op een gegeven moment weer banken omdat het veldspeler minder met hem loopt.
Wat is er met Fernandez?En hij kan tegen Excelsior niet meedoen. Je verwacht het niet hè
Overigens ook Fernandez niet van de partij